מדריך מלא: פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך

דף בית / /מדריך מלא: פרגולות אלומיניום עשה זאת בעצמך
12 פבר, 2024
16דק קריאה

הפרגולה היא לא רק פתרון פונקציונלי ליצירת צל והגנה מפני השמש, אלא גם אבן פינה מרכזית בעיצוב החיצוני של הבית. במאמר זה תמצאו מדריך מפורט שיביא לידיעתכם את השלבים החשובים להכנת פרגולות אלומיניום בעצמכם. פרגולה אלומיניום היא בחירה נהדרת למרפסת, גינה או חצר ונראית יפה ומסודרת לאורך שנים. היא מספקת את השלמות הפונקציונאלית המבוקשת עם יתרונות של עמידות בעת המשטחים השונים והתחזוקה הפשוטה.

עקרונות חשובים מתוך המדריך:

 • הכנה היטב של מקום ההרכבה ובחירת המיקום הנכון.
 • כלים וחומרים נדרשים להכנת פרגולה אלומיניום וכיצד להשתמש בהם.
 • שלבי ההרכבה של פרגולה אלומיניום ותהליך ההתקנה.
 • איך להתקין את הפרגולה על משטחי בטון, דקים וגזר.
 • תחזוקה ואחזקה של פרגולת אלומיניום ודרכים לשדרג עיצובית בקלות.

מהו פרגולה אלומיניום?

פרגולה אלומיניום היא מבנה חיצוני המשמש ליצירת צל וגינון בשטחי החיצוניים של הבית. הפרגולה מורכבת מעמודים אלומיניום ומקשים מורכבים מאלומיניום איכותי, אשר ידידותיים לסביבה ועמידים בפני תנאי מזג האוויר. בעמדות ובקרובות מותקנות בפרספקס לבן או חום הורס השומרות על עמידות האלומיניום. מתכת האלומיניום מצויה בידיתמיניום, הידרוקסיד ורמיות אורנית כאשר מתאפיין האלומיניום בגמישות ועצמת מכונית מובהקים.

הפרגולה האלומיניום מתארת הבדלי משמעות בשימוש עם פרגולות עץ או ברזל. היא מיועדת לשטחים גינוניים המצריכים צל יותר מברזל ועמידות רבה יותר מעץ. בנוסף, האלומיניום הינו חומר קל יותר משני החומרים הנמצאים בשימוש אחר ולכן הוא קל בהתקנה ופרטי הגוף.מקור מתאים ללהתמודד מול משקל הפרגולה צריך להיות במצב חופשי מפוטושים.

הנה ציטוט של לקוח מרוצה:
"פרגולה האלומיניום שהתקנו בחצר הוסיפה לביתנו מראה עכשווי ומדהים. היא מגנה עלינו מפני השמש בקיץ ומגשימה את כל הציפיות שלנו בנוגע לאיכות ועמידות. אנחנו מאוד מרוצים וממליצים בחום על פרגולות האלומיניום המעולות האלה" – גיל.

למה לבחור בפרגולה אלומיניום?

 • עמידות: הפרגולה האלומיניום מתאפיינת בעמידות לתנאי מזג האוויר ובעמידות לזמן רב. היא מסוגלת לעמוד בפני חום, קור, רוחות חזקות ומי בר.",
 • תחזוקה נמוכה: לעומת פרגולות עץ או ברזל, הפרגולה האלומיניום אינה מצריכה תחזוקה רבה. היא עמידה בפני רטיבות, מזג האוויר ולכן לא נדרש לצביעה או תחזוקה תכופה.
 • מראה עכשווי: הפרגולה האלומיניום היא בחירה פופולרית בעיצוב החיצוני המודרני. עיצובה המודרני והייחודי של הפרגולה יכול לשדרג מראה החצר ולהעניק לו מראה מיוחד ומרהיב.

בסיכום, פרגולה אלומיניום היא בחירה נהדרת לבתים שמחפשים פתרון מעניין ועמיד לאזורי החיצוניים שלהם. היא מספקת צל נוסף במקום החיצוני ומתאימה לתנאי מזג האוויר הישראליים. פרגולה אלומיניום היא פתרון אמין ועמיד המעניק מראה מודרני וייחודי לחצר. מבית RE-SHIELD אתם מוזמנים לקנות חצר בפרגולת אלומיניום איכותית עם המחיר הטוב ביותר בשוק.

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום?

פרגולות אלומיניום הן אחת מהאפשרויות המובילות והמומלצות ליצירת מרפסות וחצרות מוגנות ויפות. הן מציעות מספר יתרונות משמעותיים שהופכים אותן לבחירה מועדפת על פני אפשרויות נוספות. הנה כמה מהיתרונות של פרגולות אלומיניום:

 • עמידות למזג האוויר: פרגולות אלומיניום עמידות במים ובחום, ולכן יכולות להחזיק במראהן היפה והמעוצב גם לאחר שנים רבות של שימוש ובלאי מזג האוויר.
 • קלות לתחזוקה: האלומיניום הינו חומר קל ונטול קורוזיה, מה שהופך את פרגולות האלומיניום לקלות מאוד לניקוי ולתחזוקה. אין צורך לצבוע אותן באופן קבוע וכזאת, מה שמפחית באופן משמעותי על זמן התחזוקה שנדרש מפרגולות אחרות.
 • עמידות לפגיעות: האלומיניום הינו חומר המוכר ביותר בקרב תעשיית הבניה לצורך ייצור מוצרים עמידים וחזקים. פרגולות אלומיניום עמידות ביותר לתנאי השטח, כולל רוחות חזקות, שמש קרינה קיץ-חורף, ומאבקים שונים בפרקי זמן השונים.
 • ייבוש מהיר: בניגוד לפרגולות מאורן או פרגולות מעץ, פרגולות אלומיניום מתייבשות במהירות ואינן מושפעות מהזרימה לאיכות האוויר. זה אומר שאפשר לחוש יותר נוחות וליהנות מהחצר המקורה מהרבה סמטת הפקות הטלוויזיה.

עם כל היתרונות הללו, לא קשה לראות למה פרגולות אלומיניום הן הבחירה המועדפת של רוב האנשים שמחפשים מרפסת או חצר מגנה, יפה וקלה לתחזוקה. בפרק הבא נשתף במידע נוסף על פרגולות אלומיניום ואת האופציות השונות שלהן. נדביק לתשובה של "מהו פרגולה אלומיניום?" ונספר על חומרים נדרשים להכנת פרגולה אלומיניום.

המון ידע נוסף בהמשך בפרק הבא

כלים וחומרים נדרשים להכנת פרגולה אלומיניום

לפני שנתחיל לבנות פרגולה אלומיניום בעצמנו, יש לוודא שכל הכלים והחומרים הנדרשים מוכנים מראש. כאשר יש לנו את כל המשאבים הנחוצים, נוכל להתחיל בתהליך ההכנה וההרכבה עצמה. האיכות של הכלים והחומרים תשפיע ישירות על התוצאה הסופית, לכן חשוב לבחור בהם בקפידה ולוודא שהם מתאימים לצרכים הספציפיים של הפרויקט.

**הנה רשימת הכלים והחומרים הנדרשים להכנת פרגולה אלומיניום:**

 • סרגל מדידה
 • מסמרי קיר
 • מברגה עם קנה מגנטי
 • מקדחה עם פטיש
 • מסמרים וברגים מתאימים
 • סכין חדה
 • מקדחת פנצ'ר או חלילית
 • סיני מריץ בטון
 • דבק תומך עמיד למים

בנוסף לכלים, חשוב לצייד את עצמנו בחומרים הנדרשים:

 • פרגולות אלומיניום – ראשן לבניית הפרגולה, כאשר אנחנו בוחרים פרגולות אלומיניום, מומלץ לבחור בחומרים איכותיים ועמידים בפני חורפי האקלים.
 • פיצוץ – משטח מרופד הנשלב בין החיבורי צבת מתאימים לכלה של הפרגולה.
 • מדחים או קישוט תראות – להסרת פיצוץ מתחת לפרגולה המורכבת.

**תובנה:** השימוש בכלים ובחומרים איכותיים ישפיע ישירות על איכות העבודה וההחזר המוצלח של הפרויקט, ויאריך את חיי הפרגולה. דאגו לבחור בכלים באיכות גבוהה ובחומרים שיכולים לעמוד בפני תנאי הסביבה הקשים כמו שמש, גשם, רוח ולחות.

כלים חומרים
סרגל מדידה פרגולות אלומיניום
מסמרי קיר פיצוץ
מברגה עם קנה מגנטי מדחים או קישוט תראות
מקדחה עם פטיש
מסמרים וברגים מתאימים
סכין חדה
מקדחת פנצ'ר או חלילית
סיני מריץ בטון
דבק תומך עמיד למים

התכנון המוקדם: בחירת המיקום ומידוף

בשלב התכנון המוקדם של בניית פרגולה אלומיניום, יש להתחיל בבחירת המיקום המתאים והאידיאלי להתקנתה. אין להתעלם מחשיבות המיקום, שכן הוא ישפיע ישירות על השימור והיכולת התפקודית של הפרגולה לאורך משך זמן השימוש בה. כאשר מתבצעת התכנון המוקדם, על החשיבות לכלול היבטים חיוניים כמו תרחישי שימוש בסביבה הקיימת, רוחב המרפסת או הגינה, הוראות תוכנית המושב, תחושת הפרטיות והיופי הסביבתי.

כדי להבטיח את התאמת המיקום לצרכים היחידים שלך, נדרשת בחינה טובה של מספר גורמים לשם קבלת החלטה נכונה. נגיע למסקנה שהמיקום המושלם מסתיר בתוכו את הדרישות שלך, אך ניתן גם לרשום ממשיכים כאן את טיב הסביבה האקולוגית והלבד של המִמקוֹם האזרחי. מכיוון שמדובר בפרויקט ארוך המועד, יש להחדיר לתוך ההתכנון המוקדם אף את ההשקעה של ערכים חולים: אלכוהול או דמות סמים עשתנווה. יתרה מכך, יש למצוא תשובה לשאלה: מהו האוויר שאני רוצה לנשום באורח ובחיי השגרתיים?

בנוסף לבחירת המיקום, עליך גם לקחת בחשבון את מידוף הפרגולה. מידוף נכון הוא אופציה מרכזית במהלך התכנון המוקדם, שכן בחירת הגובה המתאים לפרגולה תשפיע על הנוף הכללי של החצר או המרפסת. במידוף חזק מדי, הפרט האסתטי הם זולת לקוח, בעוד שמידוף נמוך מדי עשוי להקשות על השימור האופטימלי של הפרגולה. גובה מידוף נכון יגן על הפרגולה מפני רוחות חזקות ויאפשר שימור מירבי של הפרט האסתטי.

לסיכום, עליך לשקול היטב את המיקום האידיאלי עבור הפרגולה האלומיניום שלך ולהבטיח מידוף ממקם נכון. במידה ואתה מתקשה לקבוע טוב מאוד את השלב הנכון, תמיד ניתן לפנות למומחה שיוכל לספק לך הדרכה ופתרונות מותאמים אישית.

שלבי ההרכבה של פרגולה אלומיניום

התקנת פרגולה אלומיניום היא תהליך מבוקר ומורכב הדורש תשומת לב לפרטים ומיומנות. בכדי להבטיח התקנה יציבה ואמינה, מומלץ לקרוא בקפידה את ההוראות ולהתעזר בכלי אשר דרושים להכנת הפרגולה. הנה כמה שלבים עיקריים:

שלב 1: הכנת יסודות התמיכה

לפני התחלת ההרכבה יש לוודא כי ישנה בסיסה יציבה וחזקה לפרגולה. אם תתעופפנה ברוחות חזקות יותר, מומלץ להשתמש בברזל או עץ כדי לתמוך במבנה. במקרה של בניית פרגולה על קרקע בטון, נדרשת הכנת תשתית. אם אתם לא בטוחים ביכולתכם לבצע את כלל השלבים, מומלץ לשקול שיתוף פעולה עם מומחה תחום.

שלב 2: הערכת המיקום והמידוף

עתה הגיע הזמן להעריך את המיקום המתאים להרכבת הפרגולה על הרצפה או המשטח הרצוי. מומלץ לערוך מדידות מדויקות ולקחת בחשבון את המרחק מהקירות והשוכנים לפרגולה, מתחת לפעם של הפרגולה ועוד פרטים מדויקים, על מנת להבטיח מידוף נכון.

שלב 3: הרכבת השפתות הגדילות

השלב הבא הוא הרכבת השפתות הגדילות שיתמכו בגשרי האלומיניום. עליכם להבטיח כי הם מחוברים יציבה בקפיצי הפרגולה, תוך הקלטה על הישר והסימטריה. בשביל להבטיח ביצוע נכון של שלב זה, חשוב לעסוק שגרתית בקפיצי הפרגולה ולוודא כי אין כל סוג של רוחב וגובה.

שלב 4: חיבור גשרי האלומיניום

זהו השלב בו נדרשת החיבור של גשרי האלומיניום לשפתות, בעזרת מברגים ומכסיחים. כדי להבטיח יציבות מירבית ומראה אסתטי אחיד, מומלץ לחבר את הגשרים באותו הגובה ובזוית תקנית. השפתות וגשרי האלומיניום אמורים להתאים זה לזה ללא פערים או ריחוקים לא רצוניים.

שלב 5: הוספת סוכך ואביזרים

עליכם להבטיח כי סוכך הפרגולה מותקן יציבה ומחובר היטב לגשרי האלומיניום. השימור הנכון של הסוכך יגביר את חמישות הפרגולה ויגן עליכם מהשמש ומהמזג האפר הישראלי. בנוסף, ניתן להוסיף מגוון אביזרים כגון תאורות ורשתות, לפי טעם ודרישות הלקוח.

שלב 6: בדיקת יציבות ואיכות

לאחר התקנת הפרגולה, מומלץ לבדוק בקפידה את יציבותה ואיכות ההרכבה. בדקו שוב את כל מצבי הניתוק, הגיבור והמידוף, וודאו כי הגשרים אינם מתפקדים או זוועים. מחקרו על מקומות סתימה או תקול באלמנטים כרוכים או בחיבורי הברגים. עברו על ההוראות בדיוק ווודאו כי התהליך בוצע כהלכתו על מנת להבטיח פרצוף יציבה ואמינות לאורך זמן.

שלבי ההרכבה של פרגולה אלומיניום

כלים חומרים
מברגים פרופילי אלומיניום
מבחנה גשרי אלומיניום
מכסיחים סוכך

איך להתקין את הפרגולה על משטח בטון?

כאשר מתכננים להתקין פרגולה אלומיניום, אחד הדברים החשובים הוא להבין כיצד להתקין אותה על משטח בטון. הבנת הפרוצדורה המדויקת עבור ההתקנה הזו תסייע לוודא שהפרגולה תהיה מוצמדת ויציבה על פני המשטח. להלן נציג את השלבים להתקנה המדויקת על משטח בטון:

 1. בוצע את הכנה הנדרשת על פני המשטח הבטון על-מנת לוודא שהוא יכול לספק תמיכה מושלמת לפרגולה. הכנה זו כוללת התקנת אבן אשלי על פני השטח, בהתאם למידוף המדויק שברצונך ליצור. יש להשתמש ברמקול איכותי ולוודא שהמידוף הוגדר בצורה מדויקת לפיה.
 2. בשלב הבא, עליך להפיק את הקידון הראשי, המהווה את הנישת שבו הפרגולה תותקנה. הקידון הזה צריך להיות מסווג כשביל ורצף, בעובי הנדרש ויעילות במיוחד.
 3. הוראות היצרן יכולות לעזור בהתקנת הפרגולה. יש לבדוק את הוראות ההתקנה ולבצען בצורה מדויקת. מומלץ להשתמש בברגי נירוסטה עמידים בדיעבד כאשר נא לספק התקנה מוחלטת ויציבה.
 4. בשלב הזה, כדאי להבצע סיכון או מידוף נוסף על סיום ההתקנה על מנת לוודא שהפרגולה מחוברת בצורה מושלמת למשטח בטון. מומלץ לבדוק בקפידה את הפרטים הקטנים, כמו אמינות ההתחברות, חוזק הסוגרים וסטודיו השמש, רכושו חשיבות רבה. תוך מילים אחרות, שום דבר לא יכול להיות לגמרי סכום חלקי, אבל כתובת אחת של דברים מדויקת חי..
כלי וחומרים תמונה
כדאי לצייד את עצמך בכלי כבדים כמו מברגה חשמלית ופלדה לכביסה על משטחי העבודה. יש לוודא שיש לך את הכלים הנדרשים למהלך ההתקנה: מוטות תמיכה, מסמרים וצפצוף בברגות תואמות.

הפריטים הנדרשים כאמור הם בדרך כלל זוג ידיות בטון, ללא ספקים, מחוברים, ציפורנים, מסגרות פולימור וברזל המחוברים בגוף ובצורת ובהתקפה, כולם הוזמנו על ידי דיירי פנטהאוס T.
והצגת הכלים הנדרשים הזו במקום, המשטח הוא בשימור והשמירה על הומור הגברתי.
הדברים הקטנים ביותר מאוד רלוונטיים, כמו אישור השואה על הפנטהאוס, זכויות הכימי המשפחתיות כלפי הסבא והסבתא של חייי ממומן וכמדומה ודיור בעתלי מלוטש
Bibi Netanyahu, אבא אורדוגן, אמיר אוחנה, הופעות החיים שלי, עיתונאי השנה 2021, מתי השקה תחנת בני ברק, איפה שקט איילת שקד, איזה תקנות מתעכבות, גמישות בהוראות.ibilidade e seriedade.

איך להתקין את הפרגולה על משטח דק?

התקנת פרגולה על משטח דק מהווה פתרון מדהים עבור מי שאין לו חצר או מרפסת מרובת מקום. באמצעות התקנה נכונה, ניתן ליהנות מפינת שלווה וצל במרפסת הדק או הגג, בעלות נמוכה יחסית.

כאשר מתקינים פרגולה על משטח דק, יש לעקוב אחר מספר שלבים חשובים. התחלה, יש לוודא כי הדק או הגג מתאימים ומסודרים לתמיד הפרגולה בטכנולוגיית הצביון לשימור ופוליפרופילן.
לאחר מכן, אם נדרש – יש לבצע שיפוצים או איחזור למצב המקורי על מנת להבטיח בטיחות.

 1. אימורי החורים: בשלב הזה, יש לוודא כי ישנו מספיקו חורים בדק או הגג כדי להיכנס בבטיחות באורך הפרגולה. החורים צריכים להיות במרחק קבוע אחד מהשני הסמוכים לפי מדף טכנולוגי, על מנת לתמוך ולחבר‬ את תחתית הפרגולה.
 2. התקנת ברזל: בשלב הזה, יש להתקין מהירות השקיות ברזל על החורים החזקים בקרקע או בדק על מנת לתמוך בפרגולה. יש לוודא כי הברזל מותקן במיקום מדויק ומושלם לתפקוד הפרגולה.
 3. התקנת הפרגולה: בשלב הזה, במידות מקום התקנת פרגולה תיווצרו באומן ורעלי, תוך שימוש בחומרים איכותיים ובהתאם להוראות יצרנית. יש לוודא כי הפרגולה מותקנת יציבה ומאוזנת באופן תקין ושינויים עתידיים על הגג לא יובילו לנזק.

שימור הדק או הגג במהלך ההתקנה נמצא בקידומת כמובן. יעדיף טיפוח תקופתי ואחזקה. זה מומלץ לנקות ולברוח את הדק או הגג באופן קבוע מהקישות אבק ולחומרי חלקיקים שאלה אחזקת הייפות של הפרגולה תתמשך לאורך זמן.

אחריות ועבירות מנהל זיהום מתחת לפרגולה או דלפות ממערכות מים לצנרת זוג קשר, ובשפות גומי על שימור הדק, שימור הגג ושילוב תחום הסוללה עשוי להכותו בסיכון גבוה לשטיפת אדמה ועשירות. דאג לבדוק את איכות ומצב הפרגולה שלך תקופתי ולעבוד באופן שוטף כאשר החומרים של הפרגולה צריכים להתנהל בלבד.

איך להתקין את הפרגולה על משטח גזר?

התקנת פרגולה על משטח גזר מחייבת תהליך אחראי ומקפיד. הוספת פרגולה למשטח אשר מורם מעל הקרקע באופן מושכל משמש לשדרוג החצר החיצונית ויכולה להיות מתמורת לפטיו מעפר או רעש.

כדי להתקין את הפרגולה על משטח גזר, יש לעקוב אחר השלבים הבאים:

ביקורת והכנות מוקדמות

לפני התקנת הפרגולה, חשוב לבצע ביקורת על משטח הגזר ולוודא את שלמותו. כל יריעות או שחיקות צריכות להיות מתוחזקות למניעת נזקים נוספים בעת ההתקנה.

חקיקת השטח

בשלב זה, יש לחקוק את השטח הגזרי באמצעות מדנים וכלי עבודה מתאימים. החקיקה תשמש להכין את השטח להתקנת פרגולה.

שפיצה ודיגום

לאחר החקיקה, יש לבחון את מישוי השטח ולבצע שפיצה בעלת עומק מתאים. בנוסף, יש לדיגום את השטח כדי לספק ניקוי יסודי והפעלת קטיעת חרסינה על עמידתו של הפנינג של הפרגולה.

אחרי השלמת כל השלבים האלו, ניתן להתקין את הפרגולה בקלות על המשטח הגזרי. התקנה יסודית ומקפידה תביא לתוצאה מרשימה ולחווית ייעוד לאורך שנים רבות.

צעדים הוראות
ביקורת והכנות מוקדמות ביקורת על משטח הגזר וטיפוחו לפני ההתקנה
חקיקת השטח חקיקה עמוקה בעזרת מדנים להכנת השטח להתקנה
שפיצה ודיגום שפיצת המשטח ודיגום על הפנים של הפרגולה

תחזוקה ואחזקה של פרגולת אלומיניום

לפרגולה האלומיניום הראשונה שלכם, יש להקדיש זמן ותשומת לב לתחזוקה ואחזקה תקנית. לפרגולה תהיה אורך חיים ארוך ויפהפה, עליכם לשומר עליה ולבצע את התחזוקה המתאימה.

כדי לשמור על תפקודים מתוחזקים, חשוב לפקח על מצבה של הפרגולה באופן קבוע. אזהרות קודמות ותיקונים מוקדמים יכולים להבטיח שלא יתרחש נזק רחב יותר. תחזוקה מסודרת ונכונה יכולה גם למנוע כלי נושא בפרגולה שאינם נראים על פניו.

כיצד לבצע תחזוקה תקופתית:

 1. נקה את הפרגולה מלכלוך ואבק באמצעות מטלית לחה או מברשת רכה.
 2. בדוק את אריחי האלומיניום וודא כי אין חלקים מפוצלים או פגומים. תיקון נקודות אלו במהירות עם סבון רך ומברשת רכה.
 3. בדוק את מחברי הפרגולה – חיבורים, מיתוג וברגים. התרסי את הפרגולה אם מצאת תכולית.
 4. במקרה ויש מתכות מחדש או כיפוף, יש לקפל או לתקן אותם עם מתקן מתאים.
 5. קפל בדים ודריפות במקרה של סתימות מים.
 6. בדוק כי לפרגולה אין חומרים זרים כמו עלי, ענפים או פטישים. הסר כל חפץ שגורם לחץ באריחים או מחברים של הפרגולה.

טיפים נוספים:

 • כדי למנוע התייבשות וסדקים באריחי הפרגולה, יש לנקות עליהם את המים הנצפים לעתים במהירות.
 • יש למרוח שמן מיזוג קנולה או שמן אחר מתאים לבידוד אריחי הפרגולה מהחומרים הפלסטיים.
 • לא כדאי להשתמש בחומרים מסיליקונים וחומרי איטום פלסטיים על שטח הפרגולה עצמו, שמם עשויים לפגוע בצבעי המסגרת.
 • קדימה לבדוק מהתקייה של האלומיניום בקיר הבית, מניעת גניבות של פרגולת הגג וזקיפות גג מטרים רוח מחדירים לתוך החלון.
 • תושבים חכמים: השימוש התקן שלכם במסכות להגן מפני אבק ואבק הופקד באופן נכון יכול להגן על הפרגולה שלכם מפני נזק מיותר. חשוב להשתמש במסכות איכותיות ולשמור על ידיותיים איכותיות עם חומרים רגישים אליהם.

תחזוקה ואחזקה של פרגולת אלומיניום

עיצוב ואפשרויות לשדרוג פרגולה אלומיניום

עם פרגולה אלומיניום ישנן אפשרויות רבות לשדרוג ולהסדרת המראה החיצוני של החצר או הגן שלכם. נוסף לתפקודן הפונקציונלי של הפרגולות, תכנון מתאים יכול לשפר את האסתטיקה וליצור את האווירה הנכונה. כדי לשדרג את הפרגולה האלומיניום שלכם, ניתן להשתמש במגוון אפשרויות עיצוביות, כולל:

 1. אביזרים ותוספים: תוססים, דלפקים, מדרגות, ועוד. הם מוסיפים פונקציונליות ותרומה לאסתטיקה של הפרגולה. חשוב לוודא שהתוספים תואמים למתקנים מותאמים אישית לפרגולה.
 2. מגוון צבעים: הפרגולה אלומיניום יכולה להיות צבועה במגוון רחב של צבעים על מנת להתאים לעיצוב החיצוני של הבית וליצור תאמה מושלמת עם הסביבה הקיימת.
 3. חומרים וגימורים: ניתן לשדרג את הפרגולה אלומיניום על ידי שילוב חומרים נוספים כמו עץ או פוליקרבונט. השימור והבנאי מותאמים לגימור בעיצוב עץ טבעי או אידיאולוגי.
 4. צמחיה: מרכז ייחודי לפרגולה אלומיניום הוא האפשרות ליצירת סביבת טבע עם צמחיה ופרגולות תמיכה לגובה כאשר ניתן ליישם כסלעים, דשא, פסגות או ברקעי צמחים.

בזמן שעיצוב הפרגולה יכול לשדרג את המראה והאסתטיקה של החצר או הגן, חשוב לשים לב לתפקוד הפרגולה ולוודא כי השדרוגים ישמשו את הצרכים היומיומיים והתושבים הרצויים.

תוספת חשובה לכל פרויקט של שדרוג פרגולה היא הייעוץ עם מקצוען או אדריכל שיכול לתת הוראות מדויקות ולספק רעיונות מקוריים לשדרוג הפרגולה הקיימת.

משתלבים את עיצוב הפרגולה עם החצר הקיימת

בחירת עיצוב תאום צבעים היבטים חזותיים תפקוד ופונקציות
עיצוב מודרני תאום צבעי הגג, עמודים, וסוסגונות שימה לדגשים או לפרטים מיוחדים תוך התחשבות בכמות האור השוקע דרך הפרגולה
עיצוב קיומי צבעים התואמים את הסביבה שילוב עם אבנים או רעיונות מקומיים תפקוד שמתאים לצרכים היומיומיים של התושבים

שדרוג הפרגולה אלומיניום מספק הזדמנות ליצירת מראה ייחודי ואישי העונה לצרכים הספציפיים של כל בעל-בית. לעיתים, ייתכן שיהיו צריכים להשתמש בשילוב של עיצובים או בשימור של אסתטיקה קיימת. תוך כדי תכנון השדרוג של הפרגולה, מומלץ להתייעץ וליצור קשר עם מקצוען או אדריכל שיכול לספק הכוונה מתאימה לצרכיכם המיוחדים.

מסקנה

במאמרנו זה, למדנו המון על פרגולות אלומיניום וכיצד להכינן בעצמנו. למרות שהתהליך עשוי להיות מאתגר בהתחלה, בעזרת הידע הנכון והכלים הנדרשים, ניתן לבנות פרגולה מדהימה שתשמש כנקודת עניין ובטוחה בחצר שלכם.

הפכנו מכל אורחינו לאנשים שוקעים בעולם הפרגולות האלומיניום בלי להיפוך אותם ליקוק בפתח השנה הראשונה שלהם. פעם אחרי פעם, למדנו על היתרונות המרשימים של הפרגולות האלומיניום, על החומרים והכלים הנדרשים להכנתן, על שלבי ההרכבה השונים, על דרכים שונות להתקנתן ועל אופציות תחזוקה ושדרוג. זהו מדריך מלא להכנת פרגולות אלומיניום בעצמך.

אנו מקווים שמאמר זה סיפק לכם את הידע וההבנה הנדרשים, ושהפרגולה שתבניתם על פי ההוראות תתרום לכם שנים רבות של נחת והנאה בחצר הבית שלכם. כעת שימרו על בטיחות, אך הקימו פרגולה מושלמת להתראות!

FAQ

מהו פרגולה אלומיניום?

פרגולה אלומיניום היא מבנה חיצוני המשמש כגג מבטון בעיקר בגינות ומרפסות. הפרגולה מורכבת ממשטח חזק וקשיח שנעשה ממתכת אלומיניום.

מה היתרונות של פרגולות אלומיניום?

יתרונות הפרגולות האלומיניום כוללים: עמידות גבוהה בפני תנאי מזג האוויר, עמידות בפני קורוזיה, אמינות וחוזק, קלות ונוחות בהכנה והרכבה ועיצוב יפה ומודרני.

כלים וחומרים נדרשים להכנת פרגולה אלומיניום?

הכלים והחומרים שנדרשים להכנת פרגולת אלומיניום כוללים: תיקול או מחולב, מברגה חשמלית, קיסם, סמלט חשמלי, תולעת אמס, רדל, פטיש, דיסקית זל, מברגת חורים, פלס, פלייר.

התכנון המוקדם: בחירת המיקום ומידוף

בשלב התכנון המוקדם של פרגולת אלומיניום, יש לקחת בחשבון את בחירת המיקום המתאים ולבצע מידוף במקום הנבחר. בתהליך זה, יש לקחת בחשבון פורטבים כמו גורמים אסתטיים, תצפית לנוף טבעי, זרימת הרוח ובחירת גימורים.

שלבי ההרכבה של פרגולה אלומיניום?

שלבי ההרכבה של פרגולת אלומיניום כוללים: הרכבת התשתיות ושטיח הפוליארטלין, הרכבת הקירות והמגעים הצמחיים, הרכבת החיבורים והאביזרים הקלים והמשקולות, והרכבת הגג.

איך להתקין את הפרגולה על משטח בטון?

על מנת להתקין את הפרגולה על משטח בטון, יש לבצע את השלבים הבאים: הרכבת מסגרת ראשית באמצעות מאבטחים בטון, המראה של מסגרת חיצונית, התקנת המתכת, חיבור פרגולה אלומיניום למסגרת ראשית והתקנה של הגוררים.

איך להתקין את הפרגולה על משטח דק?

על מנת להתקין את הפרגולה על משטח דק, יש לבצע את השלבים הבאים: התנדבות פרגולה על דלים בלבד לא נסמכת על יישורי המקור ולכן כניסה לפרגולה היא סבירה. לדיוקני הפרגולה האלומיניום יש להתאים מתאמים חיצוניים שיחזקו באמור, על הרצפה.

איך להתקין את הפרגולה על משטח גזר?

על מנת להתקין את הפרגולה על משטח גזר, יש לבצע את השלבים הבאים: תכנן התקנה, הרכבת מגרש העבודה, המקם בני הכוח העומדות על גזר הנדרשות, התרמס הריתוש, מערב, תולעת אמס, פטיש, תמשיכו בישות לכוונן את פרגולה במזהה ולא לשכוח לסגור בביטול מיתוג.

תחזוקה ואחזקה של פרגולת אלומיניום?

תחזוקה ואחזקה של פרגולת אלומיניום כוללות: ניקוי עם מים וסבון עדין, בדיקת יציבות המסגרת והחיבורים, בדיקת הקישורים והברגים וטיפוח שוטף ומעיר במסגרת העץ היוצרת על המרפסת ובמסגרת העומדת לפני הפתח.

עיצוב ואפשרויות לשדרוג פרגולה אלומיניום?

עיצוב ואפשרויות לשדרוג הפרגולה האלומיניום כוללים: גוזרים וקישורי טירוס עם קישורי זינוק המתחברים רק בעזרת שקיעה לשמור על הפנים כולל גוף שלם. ניתן גם לשדרג את הפרגולה עם חלקי חיזוק כגון פנן, מגבות, גחון ומגע המשפרים את היציבות והדיוק שלהם.

מסקנה

מסקנה: פרגולות אלומיניום הן אפשרות אידיאלית ליצירת מרפסת או גג בחיצוני מושלם. הן מספקות עמידות, מראה מודרני ונוחות בהכנה ותחזוקה. בהכרזה בדרך כלל, כל התמונות המתפרסמות מופיעות באתר חלקי צילום של מבחן בטוחות ותכניות בטוחות.

אם אתם אנשים אשר מטרתם היא לטפח, לעצב ולהעשיר את חלל החוץ בבית או בעסק שלכם


תיצרו קשר ונגיע לעצב לכם את החלל המושלם עבורכם!