פרגולות אלומיניום מתכווננות לגינה ומרפסת

דף בית / /פרגולות אלומיניום מתכווננות לגינה ומרפסת
18 ינו, 2023
3דק קריאה

פרגולות האלומיניום מתכווננות הן פתרון מעולה ליצירת צל נעים ומותאם אישית לגינה שלכם או למרפסת הבית. עם פרגולות אלומיניום, תוכלו ליהנות משיפור באיכות האווירה וליצור אווירה נעימה ומרעננת בכל תקופה של השנה.

מסקנות עיקריות

  • פרגולות אלומיניום מתכווננות מאפשרות שליטה מלאה בכמות האור וההצללה בגינה ובמרפסת.
  • הפרגולות מעניקות בריזה ואוורור נעימים בימי הקיץ ליצירת תחושת קירבה לטבע.
  • הפרגולות עמידות במזג האוויר ומספקות הגנה מפני גשם, מאפשרות ניצול מרפסת הבית לאורך כל השנה.
  • פרגולות אלומיניום מתכווננות מתאימות למגוון רחב של מרפסות וניתן להתאים אותן לכל סוגי הבתים.
  • הפרגולות כמו שלא ראיתם מעולם! אל תחמיאו לנו על השמלה, חייבים לראות בעצמכם כל מה שיש לפרגולה הזו להציע!

סוגי פרגולות חשמליות – העדפות וממסקנות

פרגולות חשמליות מתכווננות זמינות במגוון סוגים, כולל את פרגולטו Z-TYPE ופרגולטו RAIN COVER. הפרגולה המתכווננת פרגולטו Z-TYPE מעצימה את ההצללה והאווירור, בעוד הפרגולטו RAIN COVER מתעקש בפתרונות ניקוז מתקדמים. כל אחת מהן מתאימה לשיפור האווירה בחצר או מרפסת, וניתן לבחור את הסוג המתאים לצרכים הביתיים.

סוג פרגולה תיאור
פרגולטו Z-TYPE מתאימה להצללה ואווירור בעבודה מקצועית, מאפשרת כיוונון מדויק של ההצללה ונוחות מרבית לסביבה החיצונית.
פרגולטו RAIN COVER משמשת כגג נוסף המציע פתרונות ניקוז מתקדמים לממטרת הגנה מהגשמים, כך שאפשר ליהנות מהמרפסת גם במזג אוויר לא מושלם.

פרגולות חשמליות מתכווננות הן פתרון מושלם לתת טוויסט מודרני ופונקציונלי לחצר או למרפסת. עם הפרגולה המתאימה ניתן לשדרג את המראה האסתטי של הגינה או המרפסת וליהנות מאווירה מרעננת בכל שעות היום.

היתרונות של פרגולות אלומיניום מתכווננות

פרגולה אלומיניום מתכווננת

פרגולות אלומיניום מתכווננות מציעות מגוון יתרונות משמעותיים שמקנים להן יתרון על פני פרגולות גינה אחרות. התכונות הייחודיות של הפרגולות האלומיניום המתכווננות מספקות חוויית שימוש מרשימה ותמורה מתאימה למחיר. אחד היתרונות המשמעותיים הוא היכולת למתג ולשלוט בכמות האור וההצללה באמצעות הכיוונון הפרגולה.

הפרגולות האלומיניום המתכווננות מספקות גם אוורור נוסף ואווירור בימי הקיץ החמים. בזכות בנייתן מאלומיניום, הפרגולות עמידות במזג האוויר הישראלי ואינן נמכרות לחלוטין עם השנים. הממד הפרקטי של הפרגולות האלומיניום מצוידות ביכולת להגן מגשמים, מה שמאפשר לנצל את המרפסת או הגינה גם בימים גשומים.

בעזרת פרגולות אלומיניום מתכווננות, תוכלו ליהנות ממרפסת או גינה זוגית איכותית ונעימה לשהייה לאורך כל השנה. היכולת להתאים ולהתקין את הפרגולות על גבי מגוון רחב של מרפסות הופכת אותן לפתרון מצוין לכל בעלות בית שרוצה ליהנות ממרפסת או גינה פרטית יוקרתית ומתאימה לסגנון הבית והעיצוב הפנימי.

אילו מרפסות עשויות להתאים לפרגולות אלומיניום מתכווננות?

פרגולות אלומיניום מתכווננות מתאימות למגוון רחב של מרפסות. במרפסות גדולות מ-3 מטרים, עדיף לבחור בפרגולה עומדת ליציבות מיטבית. במרפסות קטנות, ניתן להתקין פרגולה תלויה על הקיר כדי לחסוך מקום. ניתן להתקין פרגולות במרפסות בכל קומה, ולמרפסות עם צורת ריש ופרגולות עגולות יש קידוחים ספציפיים.

סוג מרפסת תיאור
מרפסות גדולות מרפסות בממדים מעל 3 מטרים שבהן עדיף להתקין פרגולה עומדת, המספקת יציבות מיטבית.
מרפסות קטנות מרפסות בממדים קטנים שבהן ניתן להתקין פרגולה תלויה על הקיר, כדי לחסוך מקום.
מרפסות בצורת ריש ופרגולות עגולות מרפסות עם צורת ריש או פרגולות עגולות המשתייכות לסגנון אדריכלי מסוים, דורשות קידוחים ספציפיים.

מסקנה

פרגולות אלומיניום מתכווננות הן פתרון מעולה להתקנה בגנים ומרפסות. הן מספקות הצללה, יציבות ועמידות במזג האוויר הישראלי. בנוסף, ניתן להתאים אותן לכל סוגי מרפסות ולתת לכל בית את המראה האסתטי שמבוקש. עם פרגולות אלומיניום מתכווננות, תוכלו ליהנות מאווירה מושלמת בחצר או במרפסת בכל מזג אוויר.

שאלות נפוצות (FAQ)

האם אני יכול להתקין פרגולה על גבי תשתית קיימת או על תשתית חדשה?

כן, אתה יכול להתקין את המסילות והרפפות של הפרגולה על גבי תשתית קיימת או על תשתית חדשה מאלומיניום, עץ או פלדה, לבחירתך.

האם אני יכול לכוון את רפפות הפרגולה לכל זווית רצויה?

כן, ניתן לכוון את רפפות הפרגולה לכל זווית רצויה עד 90 מעלות, באמצעות מנוע או גיר מנואלי.

אילו סוגי פרגולות חשמליות מתכווננות זמינים?

ישנם מגוון סוגי פרגולות חשמליות מתכווננות זמינים, עם רפפות אלומיניום אל-חלד, המתאימים לשיפור האווירה בחצר או מרפסת בהתאם לצרכים הביתיים.

לפי אילו קריטריונים יש לבחור את סוג הפרגולה המתאימה למרפסת?

במרפסות גדולות מ-3 מטרים, עדיף לבחור בפרגולה עומדת ליציבות מיטבית. במרפסות קטנות, ניתן להתקין פרגולה תלויה על הקיר כדי לחסוך מקום. ניתן להתקין פרגולות במרפסות בכל קומה, ולמרפסות עם צורת ריש ופרגולות עגולות יש קידוחים ספציפיים.

דבר קצת על היתרונות של פרגולות אלומיניום מתכווננות.

פרגולות אלומיניום מתכווננות מציעות מגוון יתרונות, כולל התאמה לכל סוגי מרפסות והספקת הצללה ובריזה נעימה בימי הקיץ. הן גם עמידות במזג האוויר ומספקות הגנה מפני גשמים, ולכן ניתן לנצל את המרפסת לאורך כל השנה.

האם פרגולות אלומיניום מתכווננות מתאימות לגינות?

כן, פרגולות אלומיניום מתכווננות הן פתרון מצוין להתקנה בגנים ומספקות הצללה, יציבות ועמידות במזג האוויר הישראלי. בנוסף, ניתן להתאים אותן לכל סוגי מרפסות ולתת לכל בית את המראה האסתטי שמבוקש.

אם אתם אנשים אשר מטרתם היא לטפח, לעצב ולהעשיר את חלל החוץ בבית או בעסק שלכם


תיצרו קשר ונגיע לעצב לכם את החלל המושלם עבורכם!